Serdecznie witamy w naszym programie szkoleniowym EBS SMART ACADEMY. Korzystamy z platformy GoToWebinar. Przeczytaj poniższe informacje jak wziąć udział w webinarze.

Zarejestruj się

Jeśli dostałeś email z zaproszeniem na webinar, musisz najpierw zarejestrować się na sesję. Możesz to zrobić z wyprzedzeniem lub tuż przed dołączeniem. Kliknij łącze REGISTER / Rejestracja w zaproszeniu lub kliknij przycisk SIGN IN / ZALOGUJ SIĘ, aby otworzyć stronę rejestracji. Do webinara możesz również dołączyć poprzez przycick ZAPISZ SIĘ na naszej stronie.

1. Wprowadź swoje dane kontaktowe i wypełnij inne wymagane pola, a następnie kliknij Zarejestruj.

2. Po pomyślnej rejestracji zobaczysz stronę z potwierdzeniem.

Dołącz do webinaru

Po rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającym szczegółowe informacje kiedy szkolenie/webinar ma się rozpocząć. Możesz użyć tych informacji, aby rozpocząć sesję.

Możesz dołączyć do webinara w jeden z następujących sposobów:

1. Łącze Dołącz: Kliknij łącze Dołącz w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, aby natychmiast rozpocząć sesję.

2. Identyfikator seminarium internetowego: Jeśli nie masz łącza Dołącz, przejdź tutaj i wprowadź 9-cyfrowy identyfikator seminarium internetowego.

Zostaniesz automatycznie uruchomiony w sesji!

Uwaga

Kiedy po raz pierwszy dołączasz do webinaru, GoToWebinar automatycznie wykryje konfigurację Twojego komputera i skieruje Cię do najlepszej metody dołączenia. Jeśli korzystasz z kompatybilnego komputera z systemem Windows lub Mac, instalacja oprogramowania rozpocznie się natychmiast po dołączeniu. Aby zainstalować aplikację komputerową GoToWebinar, musisz kliknąć kilka okien, aby zezwolić GoToWebinar na dostęp do komputera. Pamiętaj, że szczegółowe instrukcje pobierania będą się różnić w zależności od systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej;

Skonfiguruj audio

Po uruchomieniu sesji zostaniesz poproszony o skonfigurowanie dźwięku.

Aby korzystać z mikrofonu i głośników komputera:

1. Kliknij opcję Dźwięk komputera.

2. Użyj menu rozwijanych, aby wybrać żądane urządzenia audio.

3. Kliknij Kontynuuj.

Zachęcamy do aktywnego udziału w naszych webinarach! Możesz zadawać pytania, podnosić ręce, pobierać załączniki, które przygotował dla Ciebie prowadzący.

Każdy webinar można ponownie obejrzeć klikając w link na stronie. Bądź na bieżąco z EBS SMART ACADEMY!

Więcej szczegółowych instrukcji na stronie:

https://support.goto.com/webinar/how-to-join-attendees