About us EBS
 • Polski producent systemów
  zabezpieczeń oraz rozwiązań dla
  automatyzacji biznesu

 • Obecność na
  5 kontynentach

 • 3 mln urządzeń
  działających na świecie

 • Pierwszy na świecie twórca
  monitoring on-line pracowników
  LONE WORKER
  MONITORING

 • 30-letnie
  doświadczenie na rynku

 • Współpraca z największymi agencjami
  ochrony i instytucjami rządowymi na
  całym świecie

 • Własny dział R&D i zakład
  produkcyjny w UE

 • Gotowe rozwiązania dla dostawców
  usług z branży ochrony

Plan połączenia Spółek EBS 3E Production oraz Active Guard 2019 rok

pdfPlan połączenia (plik pdf)

Rada nadzorcza

Krzysztof KuźbikKrzysztof Kuźbik
Przewodniczący Rady Nadzorczej EBS - AVALLON Partner
– Od początku transformacji gospodarczej w Polsce zawsze był związany ze strategicznym doradztwem i restrukturyzacją finansową przedsiębiorstw i banków. Pracował dla Grupy Commerzbank, będąc zaangażowany w założenie mBanku, zarządzając oddziałem korporacyjnym i Departamentem Strategii BreBank oraz kierując zespołem CEE w Commerzbank Headquarters we Frankfurcie. Był również członkiem zarządu Banku Forum na Ukrainie, pracował jako zastępca dyrektora zarządzającego w Grupie Zarządzającej Łódź, dyrektor wykonawczy doradców SRPBG, doradca prezesa PBG Bank w latach 1997-1998. Zatrudniony w IFC na Ukrainie nadzorował procesy prywatyzacji i rozwoju ukraińskich projektów sektora prywatnego.

 

Piotr ReszczykPiotr Reszczyk
Członek Rady Nadzorczej EBS
– Współzałożyciel grupy EBS, która aktywnie uczestniczy w promocji i międzynarodowej ekspansji Grupy
– Pan Reszczyk ma ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu firmami, ustalaniu ich strategii i ich rozwijaniu. Posiada szeroką wiedzę na temat branży zabezpieczeń, a także nawiązywaniu relacji biznesowych na całym świecie (szczególnie w Azji).

 

Marcin StamirowskiMarcin Stamirowski
Członek Rady Nadzorczej EBS
– AVALLON Investment Manager
– Z zespołem AVALLON od 2002 roku. Absolwent marketingu i zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim, podyplomowe studia z finansów i podatków w Szkole Głównej Handlowej oraz Rachunkowości i Zarządzania Finansami na Uniwersytecie Łódzkim. Zasiada w Radach Nadzorczych spółek portfelowych Funduszu.

 

Marcin BrodziakMarcin Brodziak
Członek Rady Nadzorczej EBS
– AVALLON Senior Investment Analyst
– Zanim dołączył do Avallon, pracował w dziale audytu PwC, gdzie analizował sprawozdania finansowe firm produkcyjnych i sektora finansowego. Absolwent International Economics ze specjalizacją w finansach Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Zarząd

 
Krzysztof Stalewski

Krzysztof Stalewski
Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny EBS Sp. z o.o.
– Współzałożyciel grupy EBS, która aktywnie uczestniczyła w budowaniu i pozycjonowaniu marki EBS
– Pan Stalewski ma wieloletnie doświadczenie w systemach bezpieczeństwa. Przed założeniem Grupy pracował w Instytucie Nafty i Gazu oraz w Elmi Systemy Automatyki, firmie specjalizującej się w produkcji systemów alarmowych
– Posiada zaplecze techniczne wspierane przez kurs MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania.

 

Tomasz LaudyTomasz Laudy
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu EBS Sp. z o.o.
– Menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w różnych obszarach branży telekomunikacyjnej i ICT (technologie informacyjne i komunikacyjne). Bogate doświadczenie w B2B, technologiach bezprzewodowych, M2M, rozwiązaniach dla przedsiębiorstw, M-Commerce i outsourcingu. Praktyka w zarządzaniu sprzedażą (bezpośrednią i pośrednią) oraz marketingiem międzynarodowym (Europa Środkowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Azja).
– Pan Laudy jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Babson College (MBA), University of St. Gallen, IESE Business School i London Business School.